Pravniški turnir v malem nogometu 2008
REZULTATI

  SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
1 FC PRAVNA TURISTI LUKOMOTIVA ŠD PRAVNIK
2 SLOVENIJA ŠTAJERCI FCLL* ALL STARS UNITED
3 KATEDRA ZA HIPOHONDRE MURSKA SOBOTA* MLADI KRANJCI BOBRI
4 DREAM TEAM EKIPA ER EKIPA SJ RIJEKA LAWYERS

* Po žrebanju skupin sta sodelovanje na turnirju odjavili ekipi Murska Sobota in FC Ljubljana Lawyers. Vse tekme iz skupin, v katerih sta bili obe ekipi, so bile tako dobljene s 3:0 za nasprotne ekipe.

EKIPA EKIPA REZULTAT
FC PRAVNA KATEDRA ZA HIPOHONDRE 1 0
TURISTI MURSKA SOBOTA * 3 0
LUKOMOTIVA MLADI KRANJCI 2 1
ŠD PRAVNIK BOBRI 2 6
SLOVENIJA DREAM TEAM 3 1
ŠTAJERCI EKIPA ER 2 0
FC LJUBLJANA LAWYERS * EKIPA SJ 0 3
ALL STARS UNITED RIJEKA LAWYERS 3 4
FC PRAVNA SLOVENIJA 1 3
TURISTI ŠTAJERCI 4 0
LUKOMOTIVA FC LJUBLJANA LAWYERS * 3 0
ŠD PRAVNIK ALL STARS UNITED 1 1
KATEDRA ZA HIPOHONDRE DREAM TEAM 5 1
MURSKA SOBOTA * EKIPA ER 0 3
MLADI KRANJCI EKIPA SJ 7 0
BOBRI RIJEKA LAWYERS 0 2
FC PRAVNA DREAM TEAM 8 1
TURISTI EKIPA ER 3 0
LUKOMOTIVA EKIPA SJ 1 1
ŠD PRAVNIK RIJEKA LAWYERS 6 2
SLOVENIJA KATEDRA ZA HIPOHONDRE 2 1
ŠTAJERCI MURSKA SOBOTA * 3 0
FC LJUBLJANA LAWYERS * MLADI KRANJCI 0 3
ALL STARS UNITED BOBRI 0 1

Uvrstitev po skupinah po zaključenem predtekmovanju:

MESTO EKIPA GOLI št. točk
  SKUPINA A Dani Prejeti Razlika  
1 SLOVENIJA 8 3 5 9
2 FC PRAVNA 10 4 6 6
3 KATEDRA ZA HIPOHONDRE 6 4 2 3
4 DREAM TEAM 3 16 -13 0
  SKUPINA B       0
1 TURISTI 7 0 7 9
2 ŠTAJERCI 2 4 -2 6
3 EKIPA ER 0 5 -5 3
4 FC LJUBLJANA LAWYERS * 0 0 0 0
  SKUPINA C       0
1 LUKOMOTIVA 3 2 1 7
2 MLADI KRANJCI 8 2 6 6
3 EKIPA SJ 1 8 -7 4
4 MURSKA SOBOTA * 0 0 0 0
  SKUPINA D       0
1 RIJEKA LAWYERS 8 9 -1 6
2 BOBRI 7 4 3 6
3 ŠD PRAVNIK 9 9 0 4
4 ALL STARS UNITED 4 6 -2 1


KONČNICA

ČETRTFINALNE TEKME    
SLOVENIJA ŠTAJERCI 2 (7) 2 (6)
FC PRAVNA TURISTI 1 (2) 1 (3)
LUKOMOTIVA BOBRI 4 1
MLADI KRANJCI RIJEKA LAWYERS 0 (2) 0 (1)
POLNIFALNI TEKMI    
SLOVENIJA LUKOMOTIVA 2 (2) 2 (3)
TURISTI MLADI KRANJCI 3 0
MALI FINALE      
SLOVENIJA MLADI KRANJCI 0 (3) 0 (4)
FINALE      
LUKOMOTIVA TURISTI 2 0


KONČNI VRSTNI RED KONČNICE

EKIPA
1. mesto LUKOMOTIVA
2. mesto TURISTI
3. mesto MLADI KRANJCI
4. mesto SLOVENIJA
5. - 8. mesto BOBRI
FC PRAVNA
RIJEKA LAWYERS
ŠTAJERCI

 

1. MESTO
Lukomotiva

1. mesto: LUKOMOTIVA 

 

2. MESTO
Turisti

2. mesto: TURISTI 

 

3. MESTO
Mladi Kranjci

3. mesto: MLADI KRANJCI 

 

NAJBOLJŠI STRELEC TURNIRJA:
Luka Brezovec - LUKOMOTIVA

Najboljši strelec: LUKA BREZOVEC - LUKOMOTIVA 

POKROVITELJI

© 2010 IUS-SPORT  l  Izdelava spletnih strani: SpletniServis.si