Pravniški turnir v malem nogometu 2006
TEKMOVANJE

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Boben 1 FC Pravna FC Ljubljana Lawyers Turisti Lukomotiva
Boben 2 Bobri X - Team All Stars FC Bikserji
Boben 3 Topničarji Mladi Kranjci Inčeon Junajted Los Academicos
Boben 4 ŠD Pravnik Štajerska Gorenjska Pomurje

Žrebanje skupin je bilo opravljeno javno v ponedeljek, 20.11.2006 ob 20. uri v ŠRC TRIGLAV (poleg stadiona za Bežigradom).

RAZPORED TEKMOVANJA
25.11.2006

VELIKA DVORANA
Čas Skupina Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
9:00:00 A FC Pravna Bobri 3:0
9:25:00 B FC Lj. Lawyers X - Team 0:1
9:50:00 C Turisti All Stars 1:1
10:15:00 D Lukomotiva FC Bikserji 2:0
10:40:00 A Topničarji ŠD Pravnik 0:0
11:05:00 B Mladi Kranjci Štajerska 1:2
11:30:00 C Inčeon Junajted Gorenjska 7:0
11:55:00 D Los Academicos Pomurje 1:2

 

SREDNJA DVORANA
Čas Skupina Ekipa 1 Ekipa 2

Rezultat

9:00:00 C All Stars Inčeon Junajted 1:0
9:25:00 D FC Bikserji Los Academicos 3:0
9:50:00 A FC Pravna ŠD Pravnik 0:2
10:15:00 B FC Lj. Lawyers Štajerska 3:0
10:40:00 C Turisti Gorenjska 3:0
11:05:00 D Lukomotiva Pomurje 2:1
11:30:00 A Bobri Topničarji 1:1
11:55:00 B X - Team Mladi Kranjci 0:2

 

VELIKA DVORANA
Čas Skupina Ekipa 1 Ekipa 2

Rezultat

12:20:00 A FC Pravna Topničarji 0:0
12:45:00 B FC Lj. Lawyers Mladi Kranjci 3:0
13:10:00 C Turisti Inčeon Junajted 3:3
13:35:00 D Lukomotiva Los Academicos 3:1
14:00:00 A Bobri ŠD Pravnik 0:2
14:25:00 B X - Team Štajerska 0:2
14:50:00 C All Stars Gorenjska 3:0
15:15:00 D FC Bikserji Pomurje 0:0

UVRSTITEV PO SKUPINAH
    GOLI
Skupina A Točke dani prejeti
1. mesto  ŠD Pravnik  7  4  0
2. mesto  FC Pravna  4  3  2
3. mesto  Topničarji  3  1  1
4. mesto  Bobri  1  1  6
       
    GOLI
Skupina B Točke dani prejeti
1. mesto  FC Lj. Lawyers  6  6  1
2. mesto  Štajerska  6  4  4
3. mesto  Mladi Kranjci  3  3  5
4. mesto  X - Team  3  1  4
       
    GOLI
Skupina C Točke dani prejeti
1. mesto  All Stars  7  5  1
2. mesto  Turisti  5  7  4
3. mesto  Inčeon Junajted  4  10  4
4. mesto  Gorenjska  0  0  13
       
    GOLI
Skupina D Točke dani prejeti
1. mesto  Lukomotiva  9  7  2
2. mesto  Pomurje  4  3  3
3. mesto  FC Bikserji  4  3  2
4. mesto  Los Academicos  0  2  7

 

VELIKA DVORANA
Čas Skupina Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
15:40:00 1/4 F.1 ŠD Pravnik Štajerska 3:2
16:05:00 1/4 F.2  FC Lj. Lawyers FC Pravna 3:0
16:30:00 1/4 F.3 All Stars Pomurje 1:4
16:55:00 1/4 F.4 Lukomotiva Turisti 1:0
       
17:20:00 1/2 F.X ŠD Pravnik Pomurje 2:1
17:45:00 1/2 F.Y FC Pravna Lukomotiva 2:2 (penali 5:4)
       
18:10:00 3. MESTO Pomurje Lukomotiva 2:1
18:35:00 FINALE ŠD Pravnik FC Pravna 0:2

 

KONČNI VRSTNI RED KONČNICE

EKIPA
1. mesto  FC Pravna
2. mesto  ŠD Pravnik
3. mesto  Pomurje
4. mesto  Lukomotiva
5. - 8. mesto  All Stars
 FC Lj. Lawyers
 Štajerska

 Turisti

1. MESTO

2. MESTO

 

3. MESTO

POKROVITELJI

BTC City


























© 2010 IUS-SPORT  l  Izdelava spletnih strani: SpletniServis.si