Pravniški turnir v malem nogometu 2004
REZULTATI

1. mesto:  Lukomotiva
2. mesto:  ŠD Pravnik
3. mesto:  Turisti
Pokal, ki je bil podeljen za 1. mesto zmagovalni ekipi Lukomotiva – v trajno last!

Podelitev prehodnega pokala turnirja
Pokal je podelil takratni dekan Pravne fakultete v Ljubljani, prof. dr. Franjo Štiblar

 
Skupina 1   Skupina 2   Skupina 3
Turisti
Mladi Kranjci
Neto 04
Štajerci
  Lukomotiva
Los Academicos
Brez imena
Bobri
  ŠD Pravnik
Topničarji
Slovenija
Hattrick Swayze
Ekipe so napisane v vrstnem redu, kot so končale tekmovanje po skupinah

Četrtfinale
Po igrah v skupinah sta se naprej uvrstile najboljše dve ekipe iz vsake skupine in najboljša dva tretja uvrščena, nato pa so se vse te ekipe razvrstile po točkah in gol razliki v lestvico od 1-8, kjer so igrale 1 z 8, 2-7,3-6,4-5

Polfinale
Igrali so zmagovalci 1-8 proti 3-6 in 2-7 proti 4-5
 
Čas Skupina Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultati
9:00:00 1 Štajerci Neto 04  
9:25:00 2 Brez imena Bobri  
9:50:00 3 Slovenija Hattrick Swayze  
10:15:00 1 Turisti Mladi Kranjci  
10:40:00 2 Lukomotiva Los Academicos  
11:05:00 3 ŠD Pravnik Topničarji  
11:30:00 1 Turisti Štajerci  
11:55:00 2 Lukomova Brez imena  
12:20:00 3 Slovenija Topničarji  
12:45:00 1 Neto 04 Mladi Kranjci  
13:10:00 2 Los Academicos Bobri  
13:35:00 3 ŠD Pravnik Hattrick Swayze  
14:00:00 1 Turisti Neto 04  
14:25:00 2 Lukomotiva Bobri  
14:50:00 3 ŠD Pravnik Slovenija  
15:15:00 1 Mladi Kranjci Štajerci  
15:40:00 2 Los Academicos Brez imena  
16:05:00 3 Hattrick Swayze Topničarji  
16:30:00 1/4 FINALE 1 Mladi Kranjci Topničarji 1:1 (3:4) penali
16:55:00 1/4 FINALE 2 Los Academicos Lukomotiva 1:3
17:20:00 1/4 FINALE 3 Turisti Neto 04 2:1
17:45:00 1/4 FINALE 4 Slovenija ŠD Pravnik 2:3
18:10:00 1/2 FINALE Turisti Lukomotiva 0:2
18:35:00 1/2 FINALE Topničarji ŠD Pravnik 1:1 (4:5) penali
19:00:00 3. MESTO Turisti Topničarji 0:0 (3:2) penali
19:25:00 FINALE Lukomotiva ŠD Pravnik 7:2

 

POKROVITELJI

© 2010 IUS-SPORT  l  Izdelava spletnih strani: SpletniServis.si